Aktualności » Kochana Mamo!

niedziela, 27 maja 2018
26 maja obchodzimy Dzień Matki. Z tej okazji, w niedzielę 27 maja, po Mszy św. o godz. 9.00, nasza parafialna schola dała piękny koncert, w którym jej członkinie wyśpiewały miłość do swoich Mam. Prowadząca koncert Wiktoria Woźniak, w krótkich komentarzach przypomniała nam wszystkim kim są Mamy, jak bardzo je kochamy , i ile im zawdzięczamy. Powiedziała: „Chcemy Wam powiedzieć kochane Mamy, że pamiętamy o tym przez cały rok, mimo, że może nasze zachowanie nie zawsze zasługuje na Wasze zadowolenie”. Scholanki, pod kierownictwem naszego organisty Bartłomieja Składanka, zaśpiewały m. in. „A ja wolę, moją mamę”, „Kochana mamo, spójrz”; „Mamo”, „Ta piosenka jest dla mamy”. Łzy wzruszenia towarzyszyły śpiewającym scholankom, udzieliły się także słuchającym Mamom. Konferansjerka Wiktoria, w imieniu całej scholi złożyła Mamom życzenia:„Droga Mamo! Niech pogoda Życiu Twemu stale świeci. W niepogodę sił Ci doda Czysta miłość Twoich dzieci. Jak najdłużej bądź nam wzorem. Przewodniczką w drodze świata. Byśmy mogli iść Twym torem od dzieciństwa w późne lata. Byś słyszała życzeń echo: Matki ziarno nie przepadło”. W imieniu wszystkich Mam z naszej parafii, dziękujemy za te chwile radości i wzruszenia".

Czy Twoim zdaniem na stronie parafii potrzebne jest forum użytkowników?
Tak, to przydatna opcja Nie, to nie jest miejsce
do wymiany poglądów
Co to jest forum?
Godziny otwarcia biura parafialnego
poniedziałek - piątek: 8:00 - 9:00
Porządek Mszy Świętej

Niedziela:
7.00; 9.00 (dla dzieci i młodzieży); 11.00 (suma); 17.00

Dzień powszedni:
7.00; 17.00

Święta zniesione:
7.00; 9.00; 17.00;

Wszelkie prawa zastrzeżone dla Parafii Św. Jana Chrzciciela w Zakrzewie © 2012 - 2024. Kopiowanie tekstów zamieszczonych na łamach serwisu oraz ich udostępnianie
w mediach elektronicznych jak również w innej formie jest możliwe wyłącznie za pisemną zgodą właściciela serwisu.
projekt i wykonanie: gqim.com