Aktualności » Orkiestra dęta

niedziela, 08 stycznia 2017

8 stycznia, w Niedzielę Chrztu Pańskiego, która kończy liturgiczny okres Bożego Narodzenia, w naszej parafialnej świątyni odbył się niezwykły koncert. Przed Sumą - o 10.30 i po jej zakończeniu, wystąpiła Młodzieżowa Orkiestra Dęta „Moderato” z Przytyka. Młodzi muzycy, pod batutą kierownika i dyrygenta zespołu p. Radosława Piotrowskiego, pokazali nam niezwykły kunszt muzyczny. Zagrali zarówno znane kolędy, jak i międzynarodowe szlagiery bożonarodzeniowe. W 30. osobowej orkiestrze, która ma swoją siedzibę w Przytyku, występuje troje naszych parafian: Kamila Wójcik, Aleksandra Stachura i Filip Odrobiński. Pomysłodawczynią koncertu była radna Gminy p. Krystyna Stachura. Orkiestra grała także kolędy podczas Mszy św., zachęcając parafian do wspólnego śpiewania. To była wspaniała uczta duchowa!

Czy Twoim zdaniem na stronie parafii potrzebne jest forum użytkowników?
Tak, to przydatna opcja Nie, to nie jest miejsce
do wymiany poglądów
Co to jest forum?
Godziny otwarcia biura parafialnego
poniedziałek - piątek: 8:00 - 9:00
Porządek Mszy Świętej

Niedziela:
7.00; 9.00 (dla dzieci i młodzieży); 11.00 (suma); 17.00

Dzień powszedni:
7.00; 17.00

Święta zniesione:
7.00; 9.00; 17.00;

Wszelkie prawa zastrzeżone dla Parafii Św. Jana Chrzciciela w Zakrzewie © 2012 - 2024. Kopiowanie tekstów zamieszczonych na łamach serwisu oraz ich udostępnianie
w mediach elektronicznych jak również w innej formie jest możliwe wyłącznie za pisemną zgodą właściciela serwisu.
projekt i wykonanie: gqim.com