Aktualności » Wieczór wigilijny w gminie Zakrzew

niedziela, 17 grudnia 2023

W niedzielę 17 grudnia 2023 roku w Publicznej Szkole Podstawowej w Zakrzewie odbył się wieczór wigilijny dla mieszkańców gminy Zakrzew. W spotkaniu uczestniczyli przedstawiciele Gminy Zakrzew na czele z Wójtem – Leszkiem  Margasem, radni, sołtysi, dyrektorzy podległych placówek i jednostek organizacyjnych oraz mieszkańcy.  Część artystyczną uświetnił przepiękny i bogaty w treści występ dzieci i młodzieży z Zespołu Pieśni i Tańca „Zakrzewiaki”. Proboszcz - Ks. Ireneusz Kosecki odczytał fragment Ewangelii i uczestnicy wigilii podzielili się opłatkiem. Nie zabrakło bożonarodzeniowych i noworocznych życzeń oraz wspólnego kolędowania. Po zakończeniu części artystycznej nastąpiła degustacja smacznych potraw wigilijnych. O świąteczny wystrój i przygotowanie poczęstunku zadbali pracownicy PSP w Zakrzewie, za co serdecznie im dziękujemy.

Czy Twoim zdaniem na stronie parafii potrzebne jest forum użytkowników?
Tak, to przydatna opcja Nie, to nie jest miejsce
do wymiany poglądów
Co to jest forum?
Godziny otwarcia biura parafialnego
poniedziałek - piątek: 8:00 - 9:00
Porządek Mszy Świętej

Niedziela:
7.00; 9.00 (dla dzieci i młodzieży); 11.00 (suma); 17.00

Dzień powszedni:
7.00; 17.00

Święta zniesione:
7.00; 9.00; 17.00;

Wszelkie prawa zastrzeżone dla Parafii Św. Jana Chrzciciela w Zakrzewie © 2012 - 2024. Kopiowanie tekstów zamieszczonych na łamach serwisu oraz ich udostępnianie
w mediach elektronicznych jak również w innej formie jest możliwe wyłącznie za pisemną zgodą właściciela serwisu.
projekt i wykonanie: gqim.com